A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Shala
Not Yet Rated

Music genres: Modern Traditional

Ardian Shala is a singer. Më datë 14 Mars 2019, Ardian Shala publikon videoklipin "Ike U Largove".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019