Ardiana Dili
Ardiana Dili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ardiana Dili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 26 Mars 2016, Ardiana Dili publikon videoklipin "Rrejshem". Më datë 18 Korrik 2016, Ardiana Dili publikon videoklipin "Eja". Në vitin 2017, Ardiana Dili publikon albumin "Live 2017". Më datë 25 Shkurt 2020, Ardiana Dili publikon videoklipin "Ani Shko". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 4 Qershor 2021, Ardiana Dili publikon videoklipin "Stop". Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0