Ardiana Dili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Ardiana Dili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 26 Mars 2016, Ardiana Dili publikon videoklipin "Rrejshem". Më datë 18 Korrik 2016, Ardiana Dili publikon videoklipin "Eja". Në vitin 2017, Ardiana Dili publikon albumin "Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2017 (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elida Daci-Gashi

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Albina Bekteshi

Dionita Islamaj

Vanesa Nimanaj

Valmira Ramadani (Vali)

Hana Zogaj

Sanije Behrami

Shpresa Jetullahu


Tags: Ardiana Dili