Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Dili - Se Do Ti Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Të të them je lule
ti je më e bukur
Të them je gonxhe
ta humbas freskinë.

Se ti zemrën time
vashë ma ke marrë
Mos për kokën tënde
mos më bëj hatanë

Ref:
Se do ti dua ti dua ti dua
Ato dy syçkat vash ti falmi mua
Se do ti dua ti dua përgjithonë (2x)

Të të them je lule
ti je më e bukur
Të them je gonxhe
ta humbas freskinë.

Se ti zemrën time
vashë ma ke marrë
Mos për kokën tënde
mos më bëj hatanë


Ky tekst u dërgua nga TvKC.AL

Ardiana Dili - Se Do Ti Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Do Ti Dua".
3. Video është e këngës "Se Do Ti Dua", por nuk këndohet nga Ardiana Dili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Dili:


Komente 0