Ardiana Martinaj
Ardiana Martinaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Ardiana Martinaj është një këngëtare e njohur. Në vitin 2011, Ardiana Martinaj publikon albumin "Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0