Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Kur I Vjen Gocës Sahati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(1)
Dal nga dal po i vjen vakti
Pale kush e ka kismet
S'bjen minuti s'bjen sahatii
Kur dot vi kjo bot e shkret

Vall si qenka kjo dynja
Rritet goca sa e shtat
Vjen nje dit e se ke ma
Kush ka goca paqin fat(2)

Kur martoke çunin me kang seç u pritka
Po kjo punë e gocës aman seç tu dhimka(2)

(2)
Më të shtrejt nkët bot nuk paska
Ska si nana dhe si fmija
Kur i vjen gocës sahati
Seç më ngelet bosh shtëpiaa

Vall si qenka kjo dynja
Rritet goca sa e shtat
Vjen një dit e se ke ma
Kush ka goca paçin fat(2)

Kur martoke çunin me kang seç u pritka
Po kjo punë e gocës aman seç tu dhimka.(2)


Ky tekst u dërgua nga  albes


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Kur I Vjen Gocës Sahati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur I Vjen Gocës Sahati".
3. Video është e këngës "Kur I Vjen Gocës Sahati", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0