Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Gurbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur nji nat lagr ne Gurbet
n'telefon nji shok po m'thrret
eja o shok ti pa mendu
se dashnoren ty ta kan martu(2).

O Gurbet ti mu m'ke djeg
O Gurbet per ty jm tret
du me kendu du me vajtu
qaj vetveten ktu pse jam qellu

N'pragun tend un du te vdes
se per muu ma s'ka shpres
dil ne der me thuj njeher
ma fshi lotin per s'fundi her(2).

O Gurbet ti mu m'ke djeg
o gurbet per ty jam tret
du me kendu du me vajtu
qaj vetveten ktu pse jam qellu.(2).


Ky tekst u dërgua nga  albesi1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbet".
3. Video është e këngës "Gurbet", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0