Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ardiana Mehmeti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Ardiana Mehmeti merr pjesë në The Voice Of Albania 5. Më datë 19 Tetor 2017, Ardiana Mehmeti publikon videoklipin "Ulu", në bashkëpunim me Binnay. Më datë 2 Shtator 2018, Yanna publikon videoklipin "Don Don". Më datë 28 Qershor 2019, Dalool & Yanna publikojnë videoklipin "In Love". Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jakupi

Kristine Elezaj

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Samanta

Genta Xhaferi

Onanta Spahiu

Kosovare Xhoni

Anisa Dervina

Viki

Tags: Ardiana Mehmeti, Yanna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet