Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Rama - Pse Je Xheloz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dita esht e bukur kur jam veq me ty....
je i disponuar e mi puth 2 sy
thuaj lumurin e ne vet kam nje frik mos ta humbim shpirtin romantik

nganje her terrohet dita na shemetohet e xhelozija si reja na afrohet,xhuan dashurin nese luan me lirin, xhelozija zemer kur na nxin

ti ke 2 ngjyr ti ke 2 fetyra njeri esht e omel si dita kur esht roz e kur te vjen e 2 mu ajo e ndyta kur ne prang u mbyta pse je aq xheloz..

dit esht e bukur kur jam veq me tyy..kur kuptohem pajtohem ne 2 perqafimin tend dielli kur me zgjon ti je mbreti i buzqeshjes ton..


Ky tekst u dërgua nga Turijan HoxhaArdiana Rama
Publikimi: 04/04/2009
Festivali: Top Fest 6


Adriana Rama - Pse Je Xheloz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Je Xheloz".
3. Video është e këngës "Pse Je Xheloz", por nuk këndohet nga Adriana Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Rama:


Komente 0