Ardit Bexheti
Ardit Bexheti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gostivar
  • Jeton në
  • GostivarBiografia

BIOGRAFIA: Ardit Bexheti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtari nga Maqedonia, Ardit Bexheti këndon që nga viti 2005. Më datë 7 Dhjetor 2009, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Pa Dashuri". Më datë 19 Shtator 2011, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Falma Ti Zemrën". Më datë 7 Maj 2012, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Provokime Jete". Më datë 16 Maj 2012, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Thuaj Po". Më datë 7 Nëntor 2012, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Xhamadani". Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0