Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  86
 • Vendlindja:
 • Lezhë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ardit Çuni është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai eshte i ri dhe shume i talentuar, Ardit Cuni deri me tani ka realizuar disa kenge te cilat jane pelqyer mjaft shume ne publikun shqiptare, ndersa ka qene pjesemares edhe ne disa kompeticione muzikore dhe talent show, vende ku ai ka treguar kapacitetin e tij muzikore. VEVO, sic e dimë është networku që menaxhon videot e yjeve me fame boterore si: Rihanna, Lady Gaga etj. Ata i kanë uruar fat Arditit për këtë produkt duke qenë se ai është edhe ar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (11)

1
2
9
12
10
4
3
4
2
4
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Stiv Boka

Gerard Merdani

Dylan

Xhevi

Deklan

Klinti Çollaku

Klejti Mahmutaj

Gussi

Kristo Thano

Genti Deda

Tags: Ardit Çuni, Ardit Cuni


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet