A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ardit Çuni - Digju


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2014

2014-12-25T13:39:59

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014


Nuk ke pse lodh veten
Mir po shkon pse kerkon stress
Gjej me mire nje plan nje tjeter
(destinimin me progres)
Nuk kan kuptim
Marrje obligimesh me vendime pa maj, provoni
Tjera disiplina per tu ndier me high, me thoni
Jeiejeeeoo jeieeeeee

Ref:
Preki skajet ne cdo ane sa here do
Jemi yje te perkoshem ne tok
(Ndizni zjarre zjarre digju fare fare)

Nuk ke pse lodh veten
Mir poshkon pse kerkon stress
Gjej me mire nje plan nje tjeter
(destinimin me progres)
Nuk kan kuptim
Marrje obligimesh me vendime pa maj provoni
Tjera disiplina per tu ndier me hi me thoni
Jeiejeeeoo jeieeeeee

Ref:
Preki skajet ne cdo ane sa here do
Jemi yje te perkoshem ne tok
(Ndizni zjarre zjarre digju fare fare)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019