Ardit Gjebrea

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  223
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ardit Gjebrea është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ardit Gjebrea është një këngëtar, kantautor, producent, prezantues shqiptar nga Shqipëria. Per here te pare Ardit Gjebrea kendon ne skene ne moshen 5 vjecare. Me pas vijon te kendoje ne Festivalet e Femijeve ku nga ato vite ai kujtohet per kenget “I embel zeri i gjyshes” “Kur kendoj per ty moj nene” etj. Ende femije ai shfaqet ne skene si kengeautor me kengen “Ballade per pionierin deshmor” e me pas ai do te kendoje kenget e tij. Dalja e pare e r...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

I ati i

Anna Gjebreës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareJa Ku Jam (2004)

Projekti Jon (1997)

Ardit Gjebrea


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Ja Ku Jam
Makina E Memories

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (5)


Artistë Të Ngjashëm:

Pirro Çako

Armend Rexhepagiqi

Bujar Qamili

Robert Aliaj

Kastriot Tusha

Redon Makashi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Ermal Mamaqi

Luan Zhegu


Tags: Ardit Gjebrea, Arditi

Ardit Gjebrea në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë