Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea - Paqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

O njeri...mos me thuaj se njeriu lind, mos me thuaj se njeriu vdes
pa ty jeton nen ulli vetem vera

paqe ka paqe ska zemra hesht por heshtja flet nje here vijme ne jete

nga poli jugut ne veri ta shohim boten pa mur e pa kufi
se vjen nje dite dhe dita pak nga pak te rene ne duart e nates dhe ti behesh nate

Ky tekst u dërgua nga  gresaPublikimi: 01/12/1997


Ardit Gjebrea - Paqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paqe".
3. Video është e këngës "Paqe", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 1