Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Kur Them Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  22

Ta dija se nje dite nuk do te t'kem,
Me mire te vdes qe sot pa ty nuk vlen,
Pa frymen tende ajri nuk jep jete,
pa prekjen tende zgjimi pa mengjes.
Nese nje dite fikesh si do mund
ta kthej nga vetja koken nuk jam une

Kur fati nuk do a mund ta fshi une emrin tet them ajo
Kur them ajooo jeta para syve po mbaron
Kur them ajooo une dhe emrin tim e harroj
Kur them ajoo
Kur them ajooo

Nese do vij ne jete tjeter do t'i kerkoj zotit vec nje emer
Do lutem kur engjejt te me zgjojne
Te jem me te e mos te them ajo

S'ka me sekonda s'ka me minuta
Nuk ka me falje nuk ka me te lutura
S'ka gje,cte kem ne fund te fundit,
Kur une e di,erdhi fundi i fundit

Kur them ajo jeta para syve po mbaron
Kur them ajo,une dhe emrin tim e harroj
Ajooooooooooo Ajoooooooooooo

Kur them ajooo ooooo ajoooooooo oooooo

Kur them ajo jeta para syve po mbaron
Kur them ajo une dhe emrin tim e harroj

Nese nje dite fikesh si do mund ta kthej nga vetja koken nuk jam une

Kur fati nuk do,a mund ta fshij une emrin tet them ajo

Kur them ajooo jeta para syve po mbaron
Kur them ajoo une dhe emrin tim e harroj

Kur them ajoooo
Ardit Gjebrea
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/12/2018
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Ardit Gjebrea
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Kur Them Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Them Ajo".
3. Video është e këngës "Kur Them Ajo", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 0