Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardita Begu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Ardita Begu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Ardita Begu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Drite Ne Syte E Tu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Brikey

Dorisa Pacolli

Onika

Klara Doçi

Valëza Zogaj

Arselinda Sheqeri

Rigersa Zefi

Keisi Medini

Keisi

Tags: Ardita Begu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet