Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardjan Jaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Ardjan Jaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 12 Janar 2010, Alma Velaj & Ardian Jaku publikojnë videoklipin "Hajde Mori Vash". Më datë 13 Janar 2010, Ardjan Jaku publikon videoklipin "Si Modele". Më datë 7 Nëntor 2010, Alma Velaj & Ardian Jaku publikojnë videoklipin "Dashuroj Tjeter Femer". Më datë 2 Tetor 2011, Ardjan Jaku publikon videoklipin "Te Muzeu Historik". Më datë 6 Korrik 2012, Alma Velaj & Ardjan Jaku publikojnë videoklipin "Ç'ka Sy Zeza". Më datë 30 Maj 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gazmend Fazliu

Pjerin Gjondrekaj

Skender Cela

Zeqir Kryeziu

Arben Mjetaj

Elidon Çelaj

Lap Logu

Ben Goxhaj

Hajro Pepa

Skender Xhafa

Tags: Ardjan Jaku, Ardian Jaku, Adrian Jaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet