Arflet Selmani
Arflet Selmani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Gusht 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani

Biografia

BIOGRAFIA: Arflet Selmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Arflet Selmani nga Tetova,është muzikantë (tastierist-Sintisajzerist), dhe këngëtar.Krahasa kësaj i diplomuar për Shkenca Politike dhe Magjistër i Marrëdhënieve Ndërkombëtare. Më datë 5 Gusht 2020, Arflet Selmani publikon videoklipin "Këngë Për Fadil Sulejmanin". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Arflet Selmani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0