Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arflet Selmani - Kur Jam Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lulja e dashuris sime a sa shum te du ma ke mar ty zemren time qyah kur tkam taku lulja e dashuris sime asa shum te du ma ke mar ty zemren time qysh kur tkam taku REF:Kur jam me ty ndjej lumturin oo moj bukuri kur jam paty jam i trishtuar drita e syve tmiii. Kur jam me ty ndjej lumturin o moj bukuri kur jam pa ty jam i trishtuar oj drita e syve tmi....Shum te du buz trandofile o cerpik i ziii ti ke hy ne zemren time dhe ke mbet aty Shum te du buz trandofile o cerpik i zii ti ke hi ne zemren time dhe ke mbet aty REF:Kur jam me ty ndej lumturin o moj bukuri kur jam pa ty jam i trishtuar drita e syve tmi. Kur jam mety ndej lumturin o moj bukuri kur jam pa ty jam i trishtuar oj drita e syve tmi...Nuk kemi video për këtë këngë.
Arflet Selmani - Kur Jam Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Jam Me Ty".
3. Video është e këngës "Kur Jam Me Ty", por nuk këndohet nga Arflet Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arflet Selmani:


Komente 0