Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Argjend Lloga - Ku Je O Bija Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

18/05/2013

2013-05-18T18:29:15+00:00po ku je o bija ime

po ku je o bija ime dallendyshe kraheshkruar,si sme del me m'prit dera t'na ze gjumi perqafuar, e te bjer ti rrezja e diellit n'flokt e tua porsi ar ,e te dalim nder livadhe te shetisim si me par

po te digjem e te shkrihem,e te lahem m'vaj me lot;ti s'me kthehesh asnjeher ne asnje stin e ne asnje mot

e te lozim dor per dore un si fmi e ti si zan,oj rudin oj bija ime te kam diell e te kam han

po e digjem.........................

do te kemi drit shtepie gjersa tjemi gjall n'ket jet ,se cka shkruhet jo nuk kthehet kshtu ka than i madhi zot


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet