Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga - Ndarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

u be gjat qe ste kam pa,nuk jetoj qysh jemi nda,prej se me ste shoh me sy,e kuptova qe smuj pa ty

gjitha endrrat mi ke shuar,prej se shkove sje me mu,un se di moj ku ke shkuar por e di sa shum te du
gjitha endrrat mi ke tretur, ku ke humbur ka ke mbet,ne te dy pa njeri tjetrin,kemi mbet si te pa jet.
te kerkoj nga do qe shkoj,per ty malli me perveloi,sikur ty askend se shoh,shpirt pa ty veten se njoh

ref. gjitha endrrat---------


Ky tekst u dërgua nga Era

Argjend Lloga - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:


Komente 0