Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  413
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
Argjenda Doçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Motra e

Aida Doçit

Motra e

Venesa Doçit

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

19
3
5
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Arinda Gjoni

Wendi Mancaku

Donjeta Morina

Blerta Pepa

Klea Balukja

Rinna

Alisa Opari Luzi

Edea Demaliaj

Eronida

Fatjona Kuçi

Tags: Argjenda Doçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet