Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjenda Doçi - Asnjë Nuse Si E Jona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjë Nuse Si E Jona".
3. Video është e këngës "Asnjë Nuse Si E Jona", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjenda Doçi - Asnjë Nuse Si E Jona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/07/2019

2019-07-22T11:30:23+00:00se lam nusen ner unaze ma shum se ni muj
dera jote moj lulie tash u ba e huj
je pershtat te na per ty ka than nana
kur na vish tek dera kangen do ta knojna
kur na vish tek dera kangen do ta knojna

asnje nuse si e jona e mira sbon fjal
uron nana qka ka nzemer per ty e per djal
2x

mos kujto mori lulie se nuk jem si kush
qysh ta dojna tmiren nuk ta don gjithkush
e mir zoti tpaska fal
e mira tu shtoft
qysh na i gzove zemrat edhe ty tu gzoft
qysh na i gzove zemrat edhe ty tu gzoft

asnje nuse si e jona e mira sbon fjal
uron nana qka ka nzemer per ty e per djal
2x


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet