Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi - Diaspora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Po thojn gurbetqari
nuk din me jetu
ket fjal kush e foli
nuk ja ka qellu

Pun ka sa dush
pare met mush
pare met mush
edhe n'gurbet
koka lezet
o jet o jet
2x

Diaspora infuzion
dihet ashiqare
me fol keq per gurbetqarin
vallahi osht marre
Diaspora infuzion
e din shqiptaria
ne gurbet shum mir jeton
po i mungon shpija

Po thojn gurbetqari
kurr nuk bon sefa
hajde kqyrma jeten
se ma mir ske pa

ske pa ma mir
ska mir e lir
ska mir e lir
kur vjen me nejt
munesh me vrejt
jeten e shtrejt
2x

Diaspora infuzion
dihet ashiqare
me fol keq per gurbetqarin
vallahi osht marre
Diaspora infuzion
e din shqiptaria
ne gurbet shum mir jeton
po i mungon shpija
2x


Argjenda Doçi - Diaspora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diaspora".
3. Video është e këngës "Diaspora", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:


Komente 0