Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  238
BIOGRAFIA: Argjenda Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi dhe për fëmijë/junior. Më datë 15 Maj 2017, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ne Po Ndahemi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ramadan Selimi. Më datë 22 Shkurt 2020, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ti Gurbet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sami Aliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Liliana Kanina

Lumnije Menxhiqi

Ema Bytyqi

Sevi

Mimoza Abedini

Irma Gurakuqi

Burbuqe Rada

Alma Velaj

Suzana Qatipi

Tags: Argjenda Selimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet