Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Selimi - Ma Do Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x. Po me ndalet fryma n'fyt
Sa her qe ja lshoj un syt
S'du me ni a kan tregu
Shum edu jam dashuru

Ref...
2x. Ma don shpirti, ma don Zemra
Qe dy vjet na n'dashni jena
Ma do loqk a, smuj me lan
Kurr ne jetë si bijë pishman


Fol oj zemer qiti krejt
E mos mbaj asgj te msheftë
Se dashnija t'keqe s'ka
Meu dashtë nuk ashtë gjynah

Ref...
2x. Ma don shpirti, ma don Zemra
Qe dy vjet na n'dashni jena
Ma do loqk a, smuj me lan
Kurr ne jetë si bijë pishman
Argjenda Selimi
Publikimi: 05/05/2020
Muzika: Ramadan Selimi
Orkestrimi: Ramadan Selimi


Argjenda Selimi - Ma Do Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Do Zemra".
3. Video është e këngës "Ma Do Zemra", por nuk këndohet nga Argjenda Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Selimi:


Komente 1