A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Argjentina Ramosaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  157
  • Vendlindja:
  • Gjakova 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Argjentina Ramosaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Argjentina Ramosaj është me origjinë nga Deçani. Ashtu si shumë fëmijë të tjerë jo, duke e ditur gjendjen e rëndë në Kosovë, ajo ishte 1-vjeçe, kur familja e saj emigroi në Holandë, në qytetin Asen. Ka studiuar art dhe dizajn grafik në qytetin e Den Bosch. Për Argjentinen interesi në muzikë ka qenë gjithmonë aty, e rrethuar nga muzikantë në familjen e saj. Është e re, e bukur dhe shumë e talentuar. Bukuroshja nga Deçani, tregoi me këngën e saj të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Mbesa e

Alberie Hadergjonaj

Kushurira e

Anxhelina Hadergjonaj

Motra e

Alban Ramosaj

Motra e

Beatrix Ramosaj

Profili

Twiter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirsa Kerceli

Era Istrefi

Linda Halimi

Adelina Berisha

Vesa Luma

Zanfina

Dhurata Ahmetaj

Nora Istrefi

Klea Huta

Big Mama


Tags: Argjentina Ramosaj

Argjentina Ramosaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018