Argtim Hyseni
Argtim Hyseni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Nentor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi

Biografia

BIOGRAFIA: Argtim Hyseni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 12 Mars 2021, Argjenda Selimi & Argtim Hyseni publikojnë videoklipin "Kena Mujt Ma Shume Me Ba". Teksti i këngës u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa orkestrimi u punua nga Ramadan Selimi. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 18 Qershor 2021, Argtim Hyseni publikon videoklipin "Mire E Gjete". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Në vitin 202...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0