Argtim Hyseni
Argtim Hyseni
Argtim Hyseni
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Nentor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Argtim Hyseni është këngëtar. Më datë 12 Mars 2021, Argjenda Selimi & Argtim Hyseni publikojnë videoklipin "Kena Mujt Ma Shume Me Ba". Teksti i këngës u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa orkestrimi u punua nga Ramadan Selimi. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 18 Qershor 2021, Argtim Hyseni publikon videoklipin "Mire E Gjete". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Në vitin 2021, Argjenda Selimi & Argtim Hyseni publikojnë albumin "Habibe".

Më datë 15 Tetor 2021, Argtim Hyseni publikon videoklipin "Qysh Jane Prish Njerzia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 10 Qershor 2022, Argtim Hyseni & Eronita publikojnë videoklipin "Le Ta Din Bota". Kënga u orkestrua nga Zgjim Ymeri.

Më datë 21 Korrik 2022, Argtim Hyseni publikon videoklipin "Habibi". Teksti i këngës u shkrua nga Gani Hajra, ndërsa orkestrimin e përgatitën në bashkëpunim Zgjim Ymeri & Gramos Emerllahu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 2 Shkurt 2023, Argtim Hyseni publikon videoklipin "Si Luizi E Kiara". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Argtim Hyseni, teksa për arranzhimin u kujdes Zgjim Ymeri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0