Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argtim Hyseni - Edhe Kur Tmartohesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Edhe kur t'martohesh
Ti mu mos m'harro

2x
Se dhe kur te plakesh ti moj
Zemra ime prap te do

2x
Se dashnia e vertet,
asnjëher gjatë
nuk jeton
Mes luleve del naj therr,
edhe zemrën
ta përvlon

2x
E di qe s'pajtohesh,
ti me tjeter dashni

2x
Por mos e mundo kot vetën
se nder ty nuk mbahet zi

2x
Se dashnia e vertet,
asnjëher gjatë
nuk jeton
Mes luleve del naj therr,
edhe zemrën
ta përvlon


Ky tekst u dërgua nga Shkumbin Morina

Argtim Hyseni - Edhe Kur Tmartohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Kur Tmartohesh".
3. Video është e këngës "Edhe Kur Tmartohesh", por nuk këndohet nga Argtim Hyseni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argtim Hyseni:


Komente 0