Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ari Blue

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  300
  • Emri i Vërtetë:
  • Ariana Plakiqi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Ari Blue është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E re dhe shumë entuziaste në punën e saj si këngëtare, Ariana Plakiqi ose ndryshe Ari Blue jeton në Gjermani, por karrierën muzikore e ka nisur në Kosovë. Deri më tani ka realizuar disa projekte që kanë rezultuar të suksesshme, ndërsa këtë vit pritet të jetë akoma më shumë aktive. Bionde dhe super seksi, ajo vjen si një konkurrente e re e këngëtareve tashmë të dëshmuara. Më datë 5 Qershor 2015, Ari Blue publikon videoklipin "M'kujton". Muzika ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

2
9
6
7
2
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Luar

Andrra

Besarta Krasniqi

Albuneta Topalli

Juna Manaj

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Anisa Dervina

Kristela Gjoka

Genta Xhaferi

Tags: Ari Blue, Ariana Plakiqi, Ariana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet