A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arian Gollopeni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arian Gollopeni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai qysh kur ishte 7 vjeqarë nis të këndon në shum festa shkollore. Hapat e para të muzikës Arianit ia dha Gjyshi i tij i cili u përkushtua shum për nipin e tij. Ariani për herë të parë që nisi të këndoj ishte me disa shok dhe shoqe, ku aty Ariani këndonte dhe luante në piano, aty morën një çmim si grupi më i mirë shkollor. Pastaj ai su ndal së kenduari dhe merr disa qmime. Ariani u bë i njohur me këngën "Mos ma vrit rinin". Në një intërvist thot...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lis Asllanaj

Meli Sopa

Donat Makolli

Andi Qereti

Lory B

Mevlud Rahimaj

Agon Latifi

Frenkli Vjero

Rod

John Tilio


Tags: Arian Gollopeni, Arjan Gollopeni

Arian Gollopeni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019