Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arian Selmani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arian Selmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Arian Selmani merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Interneti". Në Qershor 2007, Arian Selmani merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Te Llapi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Sadriu

Yllnor Kurti

Art Abrashi

Blinor Bega

Arianit Bellopoja

Diellon Mustafa

Xhaxhi Piktori

Ledion Sveçla

Fatlum Ukelli

Donat Prelvukaj

Tags: Arian Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet