Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ariana Ajredini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Ariana Ajredini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 28 Dhjetor 2018, Ariana Ajredini publikon videoklipin "Hidhe Vallen Prespe". Më datë 3 Korrik 2019, Ariana Ajredini publikon videoklipin "Djalin Po Martojme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Arjeta Ajredinit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gersa Pjetri

Xhoana Gremi (Xhoi)

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Jona

Diola


Tags: Ariana Ajredini, Ariana Presparja

Ariana Ajredini në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet