Ariana Zenuni
Ariana Zenuni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Jeton në
  • Norvegji
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Mars 2000
  • Horoskopi:
  • ♓ PeshqitBiografia

BIOGRAFIA: Ariana Zenuni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ariana Zenuni është kosovarja që jeton në Norvegji. Më datë 27 Korrik 2017, Ariana publikon videoklipin "Zemra M'digjet". Më datë 14 Tetor 2017, Ariana publikon videoklipin "Ngat Teje". Më datë 28 Shtator 2018, Ariana Zenuni publikon videoklipin "Thuje". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga BUG Production. Më datë 11 Dhjetor 2019, Ariana publikon videoklipin "N.U.N". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0