Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arianit Palaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Arianit Palaj është një autor këngësh shumë i njohur. Arianit Palaj është një nga tekstshruesit më të ri të Kosovës. Vjen nga Prishtina dhe jeton po në këtë qytet. Ka shkruar tekste për disa artist mjaft të njohur shqiptar si: Dafina Zeqiri, Nora Istrefi etj. Ndër tekstet e tij më të vlerësuara janë "I Jemi Je" nga Nora Istrefi ku shpërblehet me "Çmimin Diskografik" në Kënga Magjike dhe mblodhi plot klkikime nga publiku. Aktualisht jeton në Prishtinë ku edhe vazhdon punën e tij si tekstshkrues....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Muja

Bini Nebihu

Enis Mullaj

Marenglen Boja

Edi Balili

Gojart Ferati

Ardian Kastrati

Dorian Gjoni

Mithat Sadiku

Klodian Qafoku

Tags: Arianit Palaj, Nito


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet