Arif Aliu
Arif Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Arif Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Në vitin 2014, Arif Aliu publikon albumin "Krejt Ok"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0