Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arif Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Arif Murati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Maj 2009, Arif Murati publikon videoklipin "Jemi Nda"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ali Gërguri

Astrit Halitaj

Andi Mezini

Fadil Aziri

Agron Pefqeli

Sead Asllani

Ejup Gimolli

Avni Mehmeti

Lumni Tershana

Duchi

Tags: Arif Murati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet