A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arif Vladi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Lurë 
  • Mosha:
  • 63 Vjeç
BIOGRAFIA: Arif Vladi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 10 Nëntor 2018, Arif Vladi, Ilir Shaqiri & Nikolle Nikprelaj publikojnë videoklipin "Kaloresi I Lirise". Muzika e këngës u punua nga Edmond Zhulali, teksti u shkrua nga Ilir Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edmond Zhulali....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

S'na La Hasmi Me U Rrit Bashk

Marshi I Uçk-së


» Dërgo Një Këngë »

Këngë Për Sef Kosharen
Moj Kosovë Me Kësulë Të Bardhë
Kaloresi I Lirise
Liqejt E Lurës


Artistë Të Ngjashëm:

Guri Rrokaj

Shkelqim Beshiri

Kasem Hallulli

David Tukiçi

Qazim Beka

Kerim Palloshi

Zeqe Kuqi

Agim Tejeci

Rifat Berisha

Xhevat Kelmendi


Tags: Arif Vlladi, Arif Vladi, Arifi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019