Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena Ara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  729
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arilena Ara është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arilena Ara është sensacion i ri i muzikës moderne shqiptare. Ky moment i shkëlqyer në karrierën e saj, përgënjeshtron thëniet se të gjithë këngëtarët e dalë nga një "Talent Show", janë të destinuar që shumë shpejt të mbesin në hije. Arilena Ara ka marrë pjesë në shumë festivale për fëmijë në Shkodër. Tirana e lidhi Arilenën me TV Klan ku si fillim u prezantua në "Gjeniu i Vogel" dhe më pas ajo vendosi të konkurronte në X Factor Albania. Kjo isht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fituese e

X Factor Albania

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Pjesëmarrëse në

Eurovision

Pjesëmarrëse në

Eurovision

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Komente

67 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (44)

14
18
15
16
9
14
18
21
34
15
21
17
17
12
10
23
48
11
15
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Eni Koçi

Enca

Beatrix Ramosaj

Era Istrefi

Ava Max

Dua Lipa

Kida

Silva Gunbardhi

Anita Bitri

Tefta Tashko Koço

Tags: Arilena Ara, Arilena


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet