A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arilena Provokon Që Me Mëngjes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[13-02-2015]
Këngëtarja Arilena Ara nuk është njohur asnjëherë si një nga këngëtaret e reja që përveç që me muzikë, të arrij famë me ndonjë tjetër formë siç është zhveshja.

Por, edhe ajo ka filluar që të provokojë me fotografi. Arilena ka postuar një foto në Instagram ku shihet se si duke kafshuar gjuhën e saj.

E me këtë fotografi ajo u ka uruar një mëngjes të mirë gjithë simpatizuesve të saj të cilët i quan edhe ëngjuj.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019