Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arinda Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  124
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arinda Gjoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arinda Gjoni është e dhënë pas këngës por edhe pa modelimit. Këngën Arinda thotë se e ka të trashëguar nga familja pasi që edhe babai i saj është një muzikant i vjetër, ndërsa modelimin thotë se e ka pasion. Arinda për të kultivuar një muzikë të mirëfilltë dhe që të bëhet një profesioniste në këngë thotë se ka studiuar në këtë fushë. Disa vjet me radhë ajo ka vijuar mësimet për kanto në Liceun Artistik në Tiranë dhe tani së fundi ajo ka plasuar n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Pepa

Ana Golja

Wendi Mancaku

Donjeta Morina

Klea Balukja

Elia

Eronida

Fatjona Kuçi

Rinna

Edea Demaliaj


Tags: Arinda Gjoni

Arinda Gjoni në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet