Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arinda Gjoni - Krejt Tmiren Po Dokan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20

FEMRA DO NERVA DHE TI I KE
DHE NESE KE GJITHQKA
PIKPYTJE JE
ON MY ON MY ON MY MIND
EDHE UN PO DU DIKON
ON MY ON MY ON MY MIND
CA PO THU S'ME INTERESON
ASNJE SE NDJEKI AI VJEN VET
XHEPAT SJA SHIKI
AI VET I SHAKE
UN E DI I DON TI PARET SIC I DON TI PARET
DUHET PER ME PRIT OSE MA MIR LERE FARE
PO DON MEM FEEL
PO DU ME T'FEEL
AMA FEELING I KE HUP KREJT

2X REFREN
UN S'PO BOJ ASGJO KREJT PO I BOKAN
NUK ESHE FAJI JEM SE KREJT T'MIREN PO DOKAN

FORMAT DETAJET TI SJELL ATO
S'I KOM UNE FAJET QE KJO T HARXHON

ON MY ON MY ON MY MIND
EDHE UN PO DU DIKON
ON MY ON MY ON MY MIND
CA PO THU S'ME INTERESON
ASNJE SE NDJEKI AI VJEN VET
XHEPAT SJAN SHIKI
AI VET I SHAKE
UN E DI I DON TI PARET SIC I DON TI PARET
DUHET PER ME PRIT OSE MA MIR LERE FARE
PO DON ME FEEL
PO DU ME T'FEEL
AMA FEELING I KE HUP KREJT
4X REFREN
UN S'PO BOJ ASGJO KREJT PO I BOKAN
NUK ESHE CFAR NDJEN ME T'MIREN PO DOKAN


Ky tekst u dërgua nga LA LA LA MUSICArinda Gjoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/08/2014
Video Produksioni: MAX Production


Arinda Gjoni - Krejt Tmiren Po Dokan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Tmiren Po Dokan".
3. Video është e këngës "Krejt Tmiren Po Dokan", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente 11