A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arita Fejzullai - Idiot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


ekam vrejt qe ti nuk je i njejt
ekam vrejt qe sjelljet ike ndryshu
nuk me puth as nuk me prek si dikur,pse sekupton cka ti je duke humb ,tash mos genje e as mos aktro ... idiot

nuk ke asgje pa mua jo jo
ti veten e mashtrove po po
sta fali kur ne bot tradhetin nuk e pranoj jo jo

eke mar vesht tash se muj dhe pa ty
eke mar vesht qe smundhesh me u kthy
ti ke gabu shum von eke kuptu nuk me ke ma vec mundhesh mem harru

tash mos genje e as mos aktro
idiot

nuk ke asgje pa mua jo jo ti veten e mashtrove popo stafali kur ne bot tradhtin nuke pranoj jo jo


Ky tekst u dërgua nga Dioni


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019