Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Begaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Ballsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Arjan Begaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Dhjetor 2018, Arjan Begaj publikon videoklipin "Rromesi Im". Më datë 15 Mars 2019, Arian Begaj publikon videoklipin "Sonte Me Lini Rehat". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci. Më datë 4 Maj 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Shamikuqja", në bashkëpunim me Tefta Kondon. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci. Më datë 8 Nëntor 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Vetem Ty Te Pres". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Feti Janca

Saimir Menkaj

Klodjan Meçka

Rei Likaj

Lutfi Goga

Perlat Merko

Kreshnik Alikaj (Niku)

Rudi Hasanllari

Klajdjan Torra

Kujtim Beqaj

Tags: Arjan Begaj, Arian Begaj


Komente mbi këtë artist