Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Begaj - Vetem Ty Te Pres  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/11/2019

2019-11-08T17:30:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Ty Te Pres" kënduar nga Arjan Begaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjan Begaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arjan Begaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet