Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Korkaj - U Rrite U Martove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

une ty sa tkam dasht por ti nuk me do
une ty sa tkam dasht por ti nuk me do
zemren mua ma ke marr dhe mua me mungon
zemren mua ma ke marr dhe mua me mungon
Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x)

kaluan vitet dhe ste pash dhe prap per ty mendoj
kaluan vitet dhe ste pash dhe prap per ty mendoj
rastesisht ne rruge te pash tjetrin perqafon
rastesisht ne rruge te pash tjetrin perqafon
Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x)

u rrite u martove u rrite u martove zemra ime dhe une po vuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaajjjjjjjjj

Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x).


Ky tekst u dërgua nga Ani

Arjan Korkaj - U Rrite U Martove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Rrite U Martove".
3. Video është e këngës "U Rrite U Martove", por nuk këndohet nga Arjan Korkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:


Komente 0