Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arjan Korkaj - Prane Syrit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prane Syrit".
3. Video është e këngës "Prane Syrit", por nuk këndohet nga Arjan Korkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arjan Korkaj - Prane Syrit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Floriri I Vogel"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00E ti me mebete pran syrit e si evlati moj pran gjirit
E kalova male e dete e nuk te bera moj dot per vete
E ti me mbete prane syrit e si evlati moj pran gjirit
E kalova male e dete e nuk te bera moj dot per vete

[Ref]
Po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi
E po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi

Sa her shkoja te burimi e flutoria moj nga gezimi e prisja ndonje fjal te thoje e ti si flutur fluturoje
Sa her shkoja te burimi e flutoria moj nga gezimi e prisja ndonje fjal te thoje e ti si flutur fluturoje

[Ref]
Po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi
Po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi


E po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi
E po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi


Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet