Arjan Lekaj
Arjan Lekaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Mosha:
  • 28 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Arjan Lekaj është një këngëtar. Ai është një këngëtar i ri në skenën muzikore. Ai filloi të bëhej i njohur përmes videove qesharake siq njihen me emrin 'Vines', publiku në njëfarë mënyre e pranoi Arjanin dhe me kohë Arjani kaloi nga 'Vines' në cover duke bërë verzione të ndryshme të këngëtarëve të njohur,dhe pas pak kohe Arjani erdhi me një projekt mjaft të mirë që po pritet shum mirë nga publiku. Por kjo nuk do të thotë se Arjani do t'i ndërprej 'Vines' atij i pëlqen t'a bëj p...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1