Arjan Lekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Arjan Lekaj është një këngëtar. Ai është një këngëtar i ri në skenën muzikore.Ai filloi të bëhej i njohur përmes videove qesharake siq njihen me emrin 'Vines', publiku në njëfarë mënyre e pranoi Arjanin dhe me kohë Arjani kaloi nga 'Vines' në cover duke bërë verzione të ndryshme të këngëtarëve të njohur,dhe pas pak kohe Arjani erdhi me një projekt mjaft të mirë që po pritet shum mirë nga publiku. Por kjo nuk do të thotë se Arjani do t'i ndërprej 'Vines' atij i pëlqen t'a bëj pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Katilirrebel

E-Mc Intro

Ardy

Poku

Ilsi Ademi

Addi Pllana

Rap Kills

Leon Zaskoku

Niti

Kasamo


Tags: Arjan Lekaj

Krijo Një Kartolinë