Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arjana Leti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Arjana Leti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 20 Shtator 2013, Arjana Leti publikon videoklipin "Pareliu". Më datë 11 Shkurt 2014, Arjana publikon videoklipin "Xhan Xhan". Më datë 30 Tetor 2014, Arjana Leti publikon videoklipin "Ti Me Le"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hanumshahe Morina

Hava Bytyqi

Adriana Asllani

Violeta Demaj

Anila Qoku

Elida Bardhi

Elfete Sherifi

Tereza Pecani

Shkurte Mustafa

Bardha Dernogllava

Tags: Arjana Leti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet